Čelsijev dželat iz treće lige je prava noćna mora Premijerligašima u FA kupu! (VIDEO)

• 0

Fudbaleri Bredforda su se pobedom nad Sanderlendom plasirali u četvrtfinale FA kupa

Fudbaleri Bredforda nastavili su svoju bajku u FA kupu pobedom nad novim članom Premijer Lige. Pobedili su Sanderlend sa 2:0 i plasirali se u četvrtfinale najstarijeg fudbalskog takmičenja.

Istorijski uspeh trećeligašu, koji će igrati u četvrtfinalu prvi put posle 39 godina, doneli su autogolom Džon Ošej u 3. i Džon Stid u 61. minutu.

Na terenu se nije primećivalo da je Bredford dva ranga niže u odnosu na Sanderlend, čak je domaći tim u prvom poluvremenu bio bolji rival i mogao da ima veću prednost.

Ekipa Gustava Pojeta imala je nekoliko šansi preko Flečera da izjednači rezultat, ali je Bredford sasvim zasluženo nastavio lepu fudbalsku priču.

Čelsi izgubio od tima koji košta samo 7.500 funti (FOTO)

Bredford je ranije elimisao lidera Premijer lige Čelsi, nakon što je na Stamford Bridžu pobedio sa 4:2.

VBA – Vest Hem 4:0

Blekburn – Stouk 4:1

Derbi – Reding 1:2

Kristal Palas – Liverpul 1:2

Aston Vila - Lester 2:1