Real nastavio svoj teror po Primeri, Barsa uz dosta muke slavila u Almeriji! (VIDEO)

• 0

Barselona posle preokerta pobedila Almeriju*Real ubedljiv protiv Rajo Valjekana

Barselona se izvukla! Katalonci su uz dosta muke i posle preoketa uspeli da slave na gostovanju u Almeriji. Domaći su poveli pogotkom Bifoume u 37. minutu, ali je Barselona pogotcima Nejmara i Đordija Albe u drugom poluvremenu uspeli da dođe do tri značajna boda.

Interesantno je da je Luis Suarez ušao tek na poluvremenu, i sa dve asistencije bio najzaslužniji za pobedu Katalonaca. Ipak, Urugvajac još uvek nije postigao pogodak na zvaničnoj utakmici u dresu Barselone.

Real Madrid nastavlja da teroriše svoje rivale. Ovoga puta, "kraljevski klub" je savladao ekipu Rajo Valjekana na Bernabeu rezultatom 5:1. Golove za vodeći tim Primere postigli su Geret Bejl, Serhio Ramos, Toni Kros, Karim Benzema i Kristijano Ronaldo. Ovom pobedom, Madriđani su zadržali čelnu poziciju na tabeli.