Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
BokySw
Pa ljudi moji zar ocekujete od deteta od 16 god da bude golgeter i daje golove kao Mrdja prosle sezone i da vodi ekipu, malo da nije takav kvalitet i talenat ne bi ga sigurno Simeone licno trazio i Atletikovi skauti koji vaze za najbolje na planeri kada je procena napadaca u pitanju... Decku treba dati celu sezonu da igra i tek onda ga kritikovati, a ne posle 2-3 losije odigrane utakmice jedno dete pljuvati...
bgcaffe
Terzo majstore, mrze te jer si stabilizovao Zvezdu ! Samo napred ti i Kokeza, ostali bi je prodali za sitan novac i dopustili da Karadžić i Đurić rade šta hoće !
Čika Žika
Nesposobnjakovići iz Zvezde, tog vašeg Falkaa niko neće tražit za godinu dana, a ne kao što ste vi rekli da će važiti 10 miliona €. Uvaliti ga nekom što prije nego mu pane cena skroz i dobije pivski stomak, ako i dalje stoji na ceni ona ponuda od Atletika još bolje!