Mesi na dva gola od istorije, Ronaldo nastavio seriju rešetanja mreže! (VIDEO)

• 1

Argentinac dao gol u pobedi 3:0 nad Eibarom i nedostajaju mu još dva da postane najbolji strelac u istoriji Primere * Real Madrid je ostvario novu ubedljivu pobedu od 5:0

Fudbaleri Barselone pobedili su  na Nou Kampu ekipu Eibara sa 3:0 (0:0) u utakmici 8. kola Primere.

Barselona je otpor protivnika slomila u drugom poluvremenu kada je golovima Chavija, Nejmara i Mesija došla do ubedljive prednosti.

Mesi je mrežu gostiju zatresao u 74. minutu i prišao na gol zaostatka legendarnom Telmu Zari iz Atleika, koji je sa 251 pogotkom prvi na listi najboljih strelaca u istoriji Primere.

Osim Mesija golove su dali i Nejmar i Ćavi Hernandez a evo kako je to bilo:

Real Madrid kada pobeđuje, to čini veoma ubedljivo. Kraljevski klub je na gostovanju protiv Levantea slavio čak sa 5:0.

Dva gola postigao je Kristijano Ronaldo koji je nastavio svoju golgetresku seriju.

Ovo je bio njegov prvi pogodak za 1:0 i to iz penala.

Na poluvreme su otišli sa 2:0 golom Ćićarita u 38. minutu - 0:2!

Realova kanonada nastavljena je u 61. minutu, još jednim golom Ronalda, posle solo prodora za 3:0.

Malo kasnije Kros je asistirao Hamesu koji je primio loptu na grudi, a onda je rutinski poslao u mrežu - 0:4.

A da pred Barsu pukne ''petarda'', poberinuo se Isko, koji je u 82. minutu, na asistenciju Ćićarita, postavio konačan rezultat.