Partizan posle velikog preokreta slavio protiv Voždovca! (VIDEO)

Izabranici Marka Nikolića slavili su rezultatom 3:1 protiv Voždovca u prvom kolu JSL

• realniKomentator

11. avgust 2014 | 09:10

Jel može bar jedna utakmica da prođe a da nk partizan nema pomoć sudija i Toleta !??? Koliko je samo bespotrebnih slobodnih udaraca svirao partizanu pa to je za udaljivanje sa terena za ceo život ! Dokle ce tabelu da kroje Ružić i SPS , kao i ostali političari, sa sudijama i delegatima , na čelu sa drtinom matorom Toletom ! I jel može bar jedna utakmica da bude a da ne kupe bar jednog protivničkog igrača da da auto gol ili da skrivi penal !??? Ovo je BRUKA ! Pa Ludogorec ne zna za takve "dogovore", pa se zna kakav je ishod....

• Jsdp

11. avgust 2014 | 06:47

Nista ne ratumem! Vozdovcani igraju na Vracaru,Hrvatski klub igra u Srpskoj ligi? Pa sta je ovo ljudi?

10. avgust 2014 | 22:37

Sampioni ! Partizan-MIT ili cudo-PONOS SRBIJE !!!

• 10. avgust 2014 | 23:44

fadil vokri

@grobar do koske

A bre gde si?nije te bilo?jel si ucio francuski?

• 11. avgust 2014 | 00:02

Mr.Romanijac

Vicesampioni drugar. :P

• Pinokio

10. avgust 2014 | 21:01

DOKLE VIŠE LOPOVI??? Produžio 7 min. Crveni karton autogol... SRAMOTA.

• fadil vokri

10. avgust 2014 | 20:50

Au bre zemo dobro pa tole malo pomaze.

• peacemaker84

10. avgust 2014 | 20:23

Haha znaci počeli već sa autogolovima i pomaganjem!!?? Pa cekaj te bre ljudi tek je prvo kolo!!

• Jsdp

10. avgust 2014 | 20:19

1000 gledalaca? Xaxaxaxsxax

• marko

Sta kaze Nikolic u Blicu,prvi smo od prvog kola.Ovaj nema ni osnovnu skolu zavrsenu!Mozda ne zna da je igrano jos utakmica

• Jagodinac

10. avgust 2014 | 20:05

SRAMNA IGRA ZA JEDAN KLUB KOJI SE BORI ZA ULAZAK U LIGU EVROPE!!!DA IH NAMUCI VOZDOVAC BEZ POJACANJA,PA TO JE VAN SVAKE PAMETI,SRAMOTA!!!

• Neupucen

10. avgust 2014 | 19:37

Kada vec pisete o utakmici mogli bi da napomenete nedosudjen penal za Partizan. Igranje rukom u petercu i to namerno. Osim toga golovi su pali u 1 i 3:minutu nadoknade vremena dakle u 91 i 93, a ne 93 i 96, jer je sudija utakmicu produzio za 5 minuta, kraj je svirau u 94.55...

• Sale ortodox

10. avgust 2014 | 19:36

Opet nameštaljka u 93 i 96 minuti kad nejde regularnom toku meča produžava se dok nepobede prozirno da boli

• Minja Subota

10. avgust 2014 | 19:33

Hahaha, gledalaca 1000! Ovo samo lood chovek moze da ode da gleda, normalan chovek nece sigurno ici da gleda ANTI FUDBAL !

• Posebni

10. avgust 2014 | 19:32

NAPRED PARTIZAN!

• Presretac

10. avgust 2014 | 19:26

Bruka i sramota....davljenje lopte bez ikakve ideje.....

• Delija

10. avgust 2014 | 19:25

Da nije zalosno bilo bi smesno , no dobro makar ce GROBAR DO KOSKE opet da zivne :) Sprdnja od utakmice

• Crno beli

10. avgust 2014 | 19:23

Dobro je sto smo pobedili nadam se da ce sad da nas krene. Ali nazalost bas lose igramo... Ne krivim ni Nikolica ni nikog ali ne valja ovo

• alexb

10. avgust 2014 | 19:21

Ovi deresovi Partizana ko Ajaksovi. Teska utakmica, Partizan je ostecen i za penal, al mora bRze da se igra zato treba da dovedu nekog kvalitetnijeg igraca na sredini i jednog napadaca jos. Svaka cast Lazovicu al igra jako lose. Mada mi je drago da smo ovu utakmicu dobili na srce i borbenost.

• Partizan

10. avgust 2014 | 19:09

A karamele se ponadale:)

• marko

10. avgust 2014 | 18:59

Slusaj Nikolica!!!Zasluzena pobeda tesko vremen je ucinilo svoje i svi znaju u kakvim uslovima radimo hahahhaaj.Bezocnost je mala rec za njega hahahha

10. avgust 2014 | 18:53

Xaxax pitamo se samo dokle vise. Crveni ili penal dal.mogu pobediti nekog bez pomoci sudija. Bruka fudbala,prava prostitucija!