
Drinčić: Mi penale nismo vežbali od priprema u Turskoj!
Dugo će se pamtiti pogodak iz slobodnog udarca Nikole Drinčića u 146. večitom derbiju, kojim je doneo prednost crno-belima.
Jedan od junaka pobede kluba iz Humske u nedelju je gostovao na Radiju S, gde je prokomentarisao i dva odbranjena penala Milana Lukača.
- Moram da maksimalno pohvalim Milana Lukača, zaista je sjajno odbranio oba penala. Nisam imao prilike da mu šutiram, a mi penale nismo šutirali još od priprema u Turskoj - rekao je Drinčić.
Ovo je interesantna činjenica, s obzirom da je trener Crvene zvezde nedavno istakao kako njegovi igrači stalno vežbaju penale.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)
Video: Slobodan Branković o očekivanjima pred Svetsko dvoransko prvenstvo u Kini
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ccc
Pa cigani vezbaju jel znaju da ce im se dosuditi. Jedino to i vezbaju mada i to im je dzabe. Bruke i sramote
Podelite komentar
TRJOVAN
Nisam ni ocekivao da ce imati prilike da ih sutiraju.
Podelite komentar
Ivanjica
Vi niste Zvezdanajsterac!
Podelite komentar