Dve bombe Ronalda za poker Reala protiv Osasune! (VIDEO)

• 1

Portugalac sa dva fantastična pogotka pokazao je da je povreda prošlost za njega i da će biti naoštren za revanš polufinala Lige šampiona

Fudbaleri Reala iz Madrida na najbolji način su najavili revanš polufinala Lige šampiona protiv Bajerna, napunivši mrežu nejake Osasune 4:o. Kristijano Ronaldo se očigledno oporavio od povrede što je potvrdio i sa dva svoja fenomenalna pogotka.

Četvrta uzastopna pobeda Madriđana u Primeri najbolji je pokazatelj da su izabranici Karla Anćelotija ušli u formu kada je najvažnije, u završnici sezone.

Najbolji fudbaler sveta o čijem se zdravlju i fizičkoj spremi pisalo poslednjih nedelja pokazao je da je to prošlost i već u šestom minutu pravom bombom doveo "kraljevski klub" u prednost protiv gostiju iz Pamplone.

Istu stvar je učinio i u sedmom minutu drugog poluvremena i najavio da bi mreža gostujućeg golmana mogla da se zatrese još nekoliko puta do kraja meča što se i dogodilo.

Serhio Ramos je u 60. minut povisio na 3:0, a Dani Karvahal desetak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka postavio konačan rezultat.