Etno sela najpre su otkrili stranci, a sada ih opsedaju i domaći turisti: Beg iz gradske vreve
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Zile
Meni je muka od ovih sto obilaze ova etno sela a u svoja nisu otišli godinama. Sve zaraslo, ne može čovek da pridaje kuci.
DARKO 100%
Pa to je izvorno staniste coveka ,zivot u prirodi i ziveti sa prirodom,znaci imamo uvek mogucnost izbora sta ce mo prihvatiti za zdrav nacin zivota,iz takve kulture zivljenja moze se i raditi i nezaostajati sa savremenim urbanim gradskim sredinama sto se nemoze reci da su one u prednosti nad selom,jer takva brzina zivljenja u gradu donosi i dosta stresa koji je uzrocnik mnogih bolesti ,dok su ljudi sa sela u vecoj prednosi i u produktivnosti rada ,jer su pluca cistog vazduha,orni,i izdrzljiviji pod svakim pritiskom danasnje progresivne civilizacije i ono sto ona nosi sa sobom