Zoja Đorđević je talentovana harfistkinja: Održava se donatorsko veče za njeno studiranje u Norveškoj
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Ana
Moje talentovano dete studira u inostranstvu gde prima studentski kredit za skolarinu koji ce da vraca kad se zaposli a da bi platila smestaj radi kad nije na fakultetu.
Lora
Ocigledno je, da je Zoja talentovana ali da nije iz siromasne porodice, obzirom na sva putovanja i kontakte, sa poznatim licnostima. Ako vec drzava ne pomaze, traziti od naroda pomoc za skolovanje je previse. Na plecima naroda, koji nije bogat, su vec mnoga bolesna deca. Ima mnogo mladih zivota, koje treba spasiti od smrti. Ta ista Zoja mogla je da studira i u Srbiji ili ako vec zeli inostranstvo, pobrinu se roditelji. Ima mnogo talenata, koja ne dobiju ni deo toga, sto Zoja vec ima. Mozda je to malo drsko, traziti takvu pomoc. Nije moranje da studira u inostranstvu, moze to isto i u Srbiji. Dok druga deca zive u bedi, bez hleba i uslova za zivot, ona trazi pomoc da bezbrizno se skoluje u inostranstvu.