Praznična magija sa Lenom Kovačević
Lena Kovačević svojim besprekornim stilom, harizmom i glasom pleni na svakoj sceni, a svaki njen nastup je dodir neba na trenutak.
Ovog puta imaćete jedinstvenu priliku da je čujete na ekskluzivnoj večeri u Kristalnoj dvorani Hyatt Regency Beograd hotela.
Lena će izvoditi pesme sa njena tri visoko tiražna albuma – kao što su "Samo da mi je", "Dubine", "Cafe", ali i džez i pop obrade poznatih pesama. Gosti će uživati u omiljenim pesmama uz specijalno kreiranu večeru i piće dobrodošlice.
Srećni smo da ovog decembra uz rapsodiju najfinijih ukusa, nežne i sofisticirane zvuke Leninih pesama i impresivni ambijent Kristalne dvorane zajedno ulazimo u prazničnu sezonu.
Ulaznice su u prodaji, a za informacije i rezervacije možete pozvati broj 063 670 270.
Video: Samo mene niko neće da sluša: Evo šta bi Lena Kovačević promenila kod muzičkih takmičenja u Srbiji
(Telegraf.rs/PR)
Video: Konferencija za medije povodom prve ugradnje MitraClip uređaja u Srbiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.