Gagi savetovao Janjuša oko razvoda i poverio mu se, a on ga skroz ponizio svojom reakcijom

Marko Janjušević Janjuš je pred razvodom od supruge Ene, sa kojom ima ćerku, a sve zbog odnosa sa Majom Marinković u Zadruzi.
Gagi Đogani je prvi put na ovu temu pričao sa Markom Janjuševićem Janjušem i rekao mu kako je tekao njegov proces razvoda.
- Znam kako to sve ide. Opet, može da bude sve u redu. Prvih godinu, godinu i po dana, to je opšti haos. Odnos tebe i žene. Ona je povređena i onda moraš da je razumeš u tim situacijama... - pričao mu je Gagi.
- Ne znam, toliko je to za*ebano da ćeš morati jedan period da prođeš teško. Težak period koji svakog čeka ko se razvede. To ja nikad nisam razumeo dok nisam osetio...
- Prema meni je Anabela bila ok, sve je bilo u najboljem redu. Da ne grešim dušu. Ali ima žena, znaš i sam, čuo si iz priče - dodao je.
Janjuš je sve vreme ćutao, nije rekao ni reč dok mu je Gagi dobronamerno pričao i delio savete, a potom je usledio šok i za densera.
- Na sudu smo se i razveli, sporazumno... - izgovorio je Gagi, a Janjuš je onda ustao uz reči: "Ček, Gagi, samo da uzmem...", otišao i ostavio ga.
Pogledajte snimak:
(Telegraf.rs)
Video: "Izlazili smo zajedno, on je sada..." Nikolija otkrila istinu o Milanu Stankoviću
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vx
Ovaj Janjuš kao Jeti Šumadinac.....šta žene vide na njemu posebno kad zaraste u onu neurednu kosu.
Podelite komentar
Đeka
Janjuš neće da sluša o razvodu jer ne planira razvod. Ovako se "elegantno" spasao dosadnjakovića o razvodu.
Podelite komentar
A
Zasto ga ponizio? Covek jednostavno nece da ga slusa a ovaj se zaleteo pricom ko mutav
Podelite komentar