Edova žena raskinkala njega i Draganu: "Iz mog kreveta je išao kod nje! Laže!"

Komentari

  • Dejan

    2. maj 2020 | 15:43

    Po njenom odgovoru se vidi da tu nije sve kako treba .... a on je na to i cirkus napravio pa ih i netreba žaliti!!!

  • Seljak

    2. maj 2020 | 07:27

    Ma bitno da daje pare, a to što servisira drugu neeema vezee. Pare i samo pare su bitne. E da i dobar selfi je jaaako bitan.

  • Lila

    1. maj 2020 | 23:47

    Muskarci kad se zaljube su ko telad u šarena vrata. Samo ljubavnicu vide, ostavljaju kuću, ženu i decu. Znam. Sve sam to doživela. Kad ih dotične šutnu, osveste se pa mole i manji su od makovog zrna. Vole oni i ljubavnicu i ženu, nego su sebičnjaci, zaljubljen=zaglupljen. Posle te žene treba slatko da im naplate. Samo da ih muštraju. Bilo da im oproste ili ne. Čast izuzecima,nije ih puno.

  • Ova je

    1. maj 2020 | 17:07

    Bas neka cudna zena .Trebalo je da primeni Kijin scenarij .

  • Nekoo

    1. maj 2020 | 14:55

    To je u Pazaru sasvim normalno. Svaki ozenjeni covek ima ljubavnicu ili ljubavnika

  • Hufer

    1. maj 2020 | 12:55

    Hahaha pa znači ona to sve i podržava 😂😂

  • ZAZ

    1. maj 2020 | 12:24

    Ti ako si sve to znala i cutala bolje da nisi ni sada nista izjavila.Bolje da si rekla da doticnog ne poznajes nego sto si ovo rekla.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA