Dara Bubamara beži iz Novog Sada: Pevačica planira da gradi vilu sa bazenom, ovo luksuzno mesto je u planu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Sanja
PA ova sve laze, ona nikakve nekretnine nema u inostranstvu, ni taj stan u Beogradu nije njen. Zivi u Novom Sadu koji je selendra. Vozi rentiran auto, i glumi neku zvezdu. Karijera joj propala odavno, nema nastupe jedino u seoskim kaficima, pred 20, 30 ljudi.
Marina
E, dobro ste nas obavestili. Inače smo bili baš zabrinuti za nju.
Dunja
Album joj propao