
"Plakala sam posle svakog kadra" Tamara Milutinović progovorila o "Ubicama" i Anici Dobroj: "To je nestvarno!"
Nakon velikog povratka na scenu i hita "Cakum, pakum" koji je osvojio publiku i definitivno bio hit godine, popularna pevačica Tamara Milutinović nastavlja da niže uspehe, ali ovoga puta i u glumačkim vodama.
Postala je deo nove sezone kultne serije "Ubice mog oca", gde se ne samo muzički, već i glumački oprobala, što je izmamilo lavinu pozitivnih komentara. Pesma "Slomi čašu" koju je snimila za potrebe 7. sezone ove serije ušla je u trending posle samo dva sata.
Emotivna i ponosna, otkriva kako je izgledalo snimanje, kakvi su bili susreti sa glumačkim legendama i kako su joj se ostvarili snovi iz detinjstva.
- Pesma koju si otpevala za "Ubice mog oca" je konačno izašla, čestitamo! Kakvi su utisci?
- Hvala! Uh... Svaki put kada pričam o tome prođu me žmarci, jer mi je i dalje neverovatno da sam postala deo, sada već kultne serije "Ubice mog oca". Veliki je to ponos za mene i zaista se nadam da će se publici svideti izbor pevača za ovu sezonu, kao i sama pesma.
- Kakve su reakcije?
- Fenomenalne! Svi su me već pohvalili kako sam se snašla, čak i u glumi, jer sam se na neki način i tu oprobala. Kritike su veoma pozitivne, vidim da se ljudima pesma dopada, a devojke su bukvalno "odlepile". (smeh) Prezadovoljna sam, samo neka tako i ostane.
- Sada to dolazi nakon velikog hita. Da li si, kada si se vraćala na scenu posle pauze, zamišljala da će pesma "Cakum pakum" otvoriti ovoliko vrata? Da li si mogla da zamisliš da će toliko dobro proći i da će, čak i posle skoro godinu dana, ostati među najslušanijim na muzičkim platformama?
- Iskreno, nisam do te mere verovala da će mi toliko vrata otvoriti. Nisam verovala u pesmu, donekle jesam, znala sam da je jako dobra, s obzirom na to da sam je slušala skoro godinu dana pre nego što sam je izbacila, mislim na "Cakum pakum". Možda sam duboko u sebi i očekivala uspeh, ali da će otići ovako daleko - zaista nisam.
- Ima li neka anegdota sa snimanja "Ubice mog oca"?
- Ima ih toliko, ceo dan bih mogla da pričam o tome. Epizodu smo odavno snimili, ali sam i dalje pod jakim utiskom. Nisam mogla da verujem da sam u kadru sa takvim glumcima i da ću njima da pevam. Rasla sam uz njih, i to je za mene bilo nestvarno. Moram da izdvojim jedan trenutak - organizatori su mi rekli da mogu da se presvučem u prikolici, a kad sam otvorila vrata, zatekla sam Anicu Dobru kako ruča. Bila sam u šoku, jer je gledam ceo život, obožavala sam je kao mala i ona mi je jedna od najlepših glumica ikada.
- Nakon svakog otpevanog kadra ja sam plakala - od sreće! I onda sam se izvinjavala zbog toga... Sve vreme sam se ježila, to je neobjašnjivo. Ako izuzmem ove pesme koje su izašle, to mi je jedan od najvećih uspeha u karijeri, na koji sam jako ponosna.
- Imala si priliku da sarađuješ sa Anicom, Slavkom Štimcem, Ninom Janković...
- Oni su fenomenalni, kupili su me za ceo život. Znaš kako – kad nekog gledaš na filmu, ne znaš kakav je privatno, a oni su me oborili s nogu, svi do jednog. Ostala sam sa svima u kontaktu, i sa Ninom. Pozitivni su, nasmejani, šalili smo se kako će mi biti u spotu, bilo je puno anegdota i hvala im na tome.
- Na zvaničnim profilima serije našalili su se da su Slavka Štimca konačno "uvukli" u kafanu. Šta se tu dogodilo?
- Da, jeste! (smeh) Čovek ne pije, očigledno ne voli i ne ide u kafanu, pa je verovatno zbog toga nastala ta priča.
- Za manje od 24 sata od izlaska spota, objavila si i drugu pesmu "Rentaš mi se".
- Još jedna pesma iz kuhinje Dejana Kostića, ali ovog puta nam se pridružio i Braja koji je radio na tekstu. Mnogo sam srećna što sam ostvarila saradnju i sa njim. Verujem mnogo u tu pesmu i slušam je stalno, opterećena sam s njom. Verujem da će se svideti publici, ali po prvim reakcijama vidim da su oduševljeni.
Da li si spremna za leto?
- Spremna kao zapeta puška! Biće radno, skoro svi vikendi su već zauzeti. A spremna sam i fizički, ne znam koliko se vidi da sam smršala, vratila sam se na svoju srednjoškolsku kilažu - sada imam 62 kilograma. (smeh)
Kompletan intervju možete pogledati u video-snimku na početku teksta.
(Telegraf.rs)
Video: Tamara Milutinović o Saši Popoviću, pa otkrila da je ispunila njegovu veliku želju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Saša
Nisam primetio da je pomenuta imala neku glumačku ulogu u toj epizodi serije. Otpevala pesmu kao što peva na nastupima i to je to. Čak ni pesma nije bog zna šta.
Podelite komentar