Ćetkoviću su u razmaku od četiri dana umrli i majka i otac: "Ne znam kako bih mogao da napišem scenario"

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pop pevač Sergej Ćetković kaže da je kroz nekoliko dana izgubio oba roditelja.

On je naime u jednoj emisiji objasnio kako nikada ne znamo šta nas u životu očekuje, kao i šta su njemu u predstavljali roditelji.

- Potpuno neočekivano, ne mogu da kažem filmski. Pošto ne znam ko bi mogao da napiše scenario tog tipa da ti u četiri dana stojiš na istom mestu i ispraćaš ljude koji su te doneli na svet. Toliko divne i velike ljude u svakom smislu te reči. Ljude koji su bili najbolji prijatelji, podrška, ljubav, roditelji - rekao je Sergej Ćetković u emisiji „Iz profila“, pa je potom dodao:

Sergej Ćetković Foto: Nikola Tomić

- Da ne pređem u neku patetiku, ali definitivno kao da je neko ne znam ni ja, pocepao deo tebe. Ali sa druge strane znam da nam je isti cilji, svi idemo ka tome, i kao što kažu neka ide redom, što je i jedina istina. Često se setim kada se sve to izdešavalo jedan prijatelj mojih roditelja je došao i sa nekim pogledom mi je rekao :"Više niste deca - onda posle shvatiš da kada nemaš roditelje, onda više nisi dete".

(Telegraf.rs)

Video: Marija objavila emotivan video sa sinom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA