Porodica Saše Popovića stigla na groblje: Suzana istrčala iz auta do groba, ovaj pevač se ne odvaja od njih

N. L.
A. Š.
N. L. A. Š.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Udovica Suzana Jovanović sa ćerkom Aleksandrom i sinom Danijelom stigla je na grob Saše Popovića.

Naime, porodica je sa najbližim prijateljima i kumovima izašla na grob danas, 10. aprila, kada se navršava 40 dana od Popovićeve smrti.

Suzana Jovanović je užurbano izašla iz automobila i prva otišla na grob, poljubila sliku i zapalila sveću.

Za njom su stigli sin i ćerka, koji su izneli cveće iz gepeka automobila i okružili majku.

S njima je i Sašin kum, pevač Dejan Ćirić Ćira koji se od najtežeg trenutka ne odvaja od porodice.

Skinuta slika sa spomenika

Porodica je voljenom suprugu i ocu, podigla i spomenik, kao i fotografiju.

Međutim, na spomeniku je postavljena velika slika Saše Popovića koju je porodica odabrala, koja je jutros skinuta.

- Dobili smo primedbu da je fotografija krivo postavljena, šef nas je pitao: "Šta ste to uradili? Za šta vas plaćam?" Došli smo da je centriramo, inače smo radili i Jeleni Karleuši za grob njene majke Divne Karleuše - rekao je majstor koji je bio zadužen sa skidanje slike za "Alo".

(Telegraf.rs)

Video: Boban Rajović rasprodao arenu u Zagrebu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Goga

    11. april 2025 | 19:20

    Ja neznam dali sam ćorava, ali nisam videla da je Suzana istrčala i da trči.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA