
Sin Marije Šerifović umalo doživeo nezgodu: Pevačica se oglasila iz Majamija, za dlaku izbegli užas
Pevačica Marija Šerifović na kratko je prekinula muzičku turneju i otputovala sa sinom Mariom i majkom Vericom na odmor u Majami.
Putem vloga na Jutjubu podelila je detalje sa odmora, što njeni fanovi obožavaju da gledaju.
Ipak, jedan momenat zabrinuo je njene obožavatelje, a tiče se Marijinog sina. Šerifovićeva je ispričala kako ih je jedan trenutak nepažnje umalo koštao glave.

Mali Mario povukao je televizor, ali je pevačica u poslednjem trenutku odreagovala, uspela je da ga uhvati i spreči nevolju. Verica je to odmah prokomentarisala:
- Ne sluša ni tebe, ni mene. Radi šta on hoće dok ne dreknem - rekla je Marijina majka, a pevačice se nadovezala.
- Kada sam joj rekla da je razmažen, ona kaže: "Nije Maro, on je samo radoznao" - rekla je u svom fazonu Marija, što je nasmejalo ljude.
- On je samo jedno zdravo, prepametno dete koje sve zanima, ali ne može da vuče televizor da mu padne na glavu - branila ga je baka Verica, a Marija je zatim priznala da je, srećom, izbegnut incident.
- Zamalo mu je sinoć televizor pao na glavu - rekla je ona u svom vlogu.
(Telegraf.rs)
Video: Marija Šerifović se konačno razgolitila: Evo kako izgleda u kupaćem
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pero
Deca su radoznala,nestašna i slatka!Čuvajte decu pustite nege duge karijere!Ovoga puta vas Bog pogledao! Čitajte zlato!
Podelite komentar