
Marija Šerifović započela koncert u Beogradu, pa pomenula sina: "Ovo je prvi koncert koji gleda i sluša Mario"
Marija Šerifović večeras, 8. marta započela je niz koncerata u Sava Centru, čime ujedno završava turneju "Dolazi ljubav" koja je otpočela osmog marta prošle godine.
Ona je istrčala na binu u odelu i na samom početku koncerta obratila publici.
- Imala bih toliko toga da vam kažem, ali prvo želim da vas pitam: "Kako ste?". Mislim, to je za***ano pitanje, jel da? Osećam da kobojagi lepo pevam, lepo pevam uvek manje ili više u zavisnosti koliko sam spavala, ali osećam da je večeras zadatak da jedni druge malo u ova je**ena vremena polečimo Verujte, koliko treba vama, toliko treba i meni. Ovo je početak kraja turneje "Dolazi ljubav". Ne možete da zamislite koliko sam jedva čekala Beograd. U Beogradu nisam pevala pet godina. Ovaj koncert je najposebniji jer je ovo prvi koncert koji gleda i sluša Šerifović Mario - rekla je ona.
Prvi gost na koncertu je Matija Cvek, nakon njega nastavila je sama, pa najavila drugogo gosta Jovanu Nikolić.
Inače, na njenom koncertu je verčaras i njena majka Verica Šerifović, voditeljka Ana Sević, voditeljka Sanja Kužet, glumica Ivana Dudić.
Ana je pred koncert otkrila da će večeras biti velika pdorška Mariji, pa pomenula Sašu Popovića.
(Telegraf.rs)
Video: Ceca prozvala švalere u Aranđelovcu na koncertu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.