Sve se usijalo zbog pojavljivanja Brankice Stanković: Ljudi ne veruju kako voditeljka sada izgleda

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 27

Glavna i odgovorna urednica Insajdera, novinarka Brankica Stanković privukla je pažnju javnosti ponovo, nakon što je sinoć, 20. februara, uradila intervju sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.

Naime, Brankica se pre skoro deceniju i po potpuno povukla sa malih ekrana, ali se nedavno i vratila kada je pokrenula svoju produkciju.

Njeno ime uvek je izazivalo znatiželju, a posle emisije koju je uradila sa predsednikom, ne prestaje da se komentariše.

Ljudima je uglavnom "za oko zapao" njen izgled, osim što je možda dodala koji kilogram, Brankica se ama baš uopšte nije promenila.

Iako su prošle godine od njenog pojavljivanja, Brankica je ostala dosledna sebi i nije pribegavala nijednoj estetskoj intervenciji, zbog čega su joj mnogi dodelili epitet "kraljice".

"Brankica prkosi svemu, a kako je starija to je sve lepša", "Koliko njen integritet zrači, nema lepše žene", "Nestvarna je, ovo je prava žena", samo su neki od komentara...

(Telegraf.rs)

Video: Barbari Bobak na nastup došla žena čija je priča rasplakala Srbiju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Vesna

    21. februar 2025 | 11:47

    Nije baš bila na visini zadatka.Nervozna,non-stop lista,prevrće papire ispred sebe….Tužno koliko je neprimerna.I stvarno ,što nije rekla šta je završila ,a i doktorirala….

  • Dera

    21. februar 2025 | 11:33

    Bezobraznijeg doktora nauke u životu nema od ove Brankice Stanković.Do sada nisam znao da postoji škola i faks sa zvanjem Dr. nauka(neznam šta sam završila,ali sam Dr.nauka neznam čega i zašto).

  • ilija

    21. februar 2025 | 11:47

    Jako bezobrazna i prepotentna, trebala bi da ima malo postovanja prema Predsedniku Drzave.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA