Ceca se pre 30 godina udala za Arkana: Svi su brujali o poklonu koji je dobila od svekrve, veoma je vredan

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović tačno su pre 30 godina izgovorili sudbonosno da, a o svadbi se i dalje priča.

Cecina i Željkova svadba bila je 19. februara 1995. godine, a tada je najveća balkanska zvezda od svekrve dobila poseban poklon.

Svekrva je na dan venčanja snajku darovala dukatom koji je u njenoj porodici od 1700. godine.

Tada je Slavka, Cecina svekrva, uputila folk divi sledeće reči:

Ceca Ražnatović Foto: Youtube/SvetlanaCecaRaznatovic

- Darujem te ovim zlatnim dukatom, koji je iz 1700. godine. Od moje prababe, a vaše čukunbabe. Da brak bude srećan i dugovečan.

Venčanica stigla iz Milana

Ovaj dar za Cecu je imao veliku važnost, pa ga je 24 godine kasnije, baš kao nekada Slavka njoj, nakon crkvenog venčanja darovala snahi Bogdani, koja je baš na crkvenom venčanju ponela i Cecinu venčanicu.

Mlada je blistala u venčanici vrednoj 100.000 maraka, po koju je tada lično išla u Milano.

Ovaj model venčanice godinama nakon Cecinog venčanja bio je jedan od najpopularnijih u Srbiji, te su mnoge devojke birale baš takvu haljinu za svoje venčanje.

Pre 20 godina u Cecinoj venčanici se već udala njena rođena sestra Lidija Ocokoljić, a zatim i Bogdana Ražnatović. Cecina snajka je nosila čak tri venčanice na svojoj svadbi.

(Telegraf.rs)

Video: Čedomir Jovanović kuva sa polomljenom rukom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Poaro

    20. februar 2025 | 16:32

    Jel, IzBosne ❓

  • ISTINA

    20. februar 2025 | 19:51

    SVAKA ČAST, PRAVA SVEKRVA TAKO TO RADI BRAVO 👏👏🥂 CECO MAJKO BALKANSKA 👏🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA