Hitno oglašavanje Velikog šefa u Eliti! Ovi takmičari su kažnjeni zbog nepoštovanja pravila

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Dešavanja u Beloj kući pod lupom javnosti su 24 sata.

Druženja, svađe, ogovaranja, raskidi i pomirenja su ono što privlači veliku pažnju. Mišljenja i stavovi po pitanju nekih rijaliti učesnika su podeljena a za nemarno ponašanje često snose posledice od produkcije.

Tako je i ovaj put bilo.

Nije retkost da se propisana pravila na imanju krše, pa je ovaj put Veliki šef oštro reagovao  te odlučio da kazni pojedine učesnike jer nisu poštovali osnovno pravilo Elite.

Zbog spavanja u nedozvoljeno vreme, šef je kaznio honorarima njih četvoro i to: Kristinu Buđevac, Jelenu Nedeljković Mrvicu, Uroša Stanića i Mateu Stanković.

(Telegraf.rs)

Video: "Uh, haos, u šoku sam": Ivan Marinković dao izjavu nakon što je ispao iz "Elite"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA