
Kakva je bomba majka Tee Tairović! Među prvima stigla u Arenu, svi pogledi upreti u nju: Izgleda kao "avion"!
Majka Tee Tairović, Božica Malević, među prvima je stigla u Beogradsku arenu, gde će njena ćerka večeras održati prvi koncert.
Vidno nasmejana i dobro raspoložena, Božica je ispozirala okupljenim medijima, a izgledom je zasenila mnoge.
Za ovu posebnu priliku, odabrala je crne pantalone i majicu koja ističe golo rame. Plavu, dugu kosu je isfenirala na ravno, dok je na licu imala minimalno šminke.
Božica je otkrila da ima veću tremu nego Tea.
- Uzbuđena sam, moram da priznam da imam malu tremu. Veću nego Tea - rekla je pevačicina majka kroz smeh.
Ćerki je dala savet da večeras bude opuštena i da uživa u svemu što je postigla, a ona je tu da sa njom proslavi ovaj važan trenutak, a celu izjavu poslušajte u snimku ispod.
(Telegraf.rs)
Video: Ceca stigla u Arenu da podrži Teu, grmi u sivom odelu! Progovorila o Tairovićevoj: "Našle smo se"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kulov
Dal ste realni? Kakva bomba? Starija žena i jos sa viškom kg...cccc
Podelite komentar
Neron🎼🎸
Hoće li i ona igrati trbušni ples 🎶🕌
Podelite komentar
Joxo
Ko je ova?
Podelite komentar