Milica Todorović na koncertu u Hrvatskoj uz Desingericin hit, napravila spektakl: "Ajmo malo da se palimo"
Reper Dragomir Despić poznatiji kao Desingerica, trenutno je jedan od najpopularnijih mlađih izvođača u Srbiji.
On svojim nastupima često izaziva komentarisanja, a mnoge njegove kolege podržavaju to što on radi, te smatraju da je on našao "foru" koju unovčava.
Neki ga gotive manje, neki više, ali simpatisali ga ili ne, činjenica je da puni klubove gde god da se pojavi, a o njegovim nastupima se danima priča.
Sada je njegova koleginica, Milica Todorović održala koncert u Vodicama, u Hrvatskoj, a u jednom trenutku je pustila vrlo poznatu Desingericinu numeru "Čokolada".
- Šta hoćeš, da me biješ? Šta radiš to? - obratila se Milica devojci iz publike koja je bila u "transu" na prve taktove Desingericine pesme.
- Ja kad radim ove 18. rođendane, pa ona deca što se pale. E, ajmo sad malo da se palimo - dodala je Milica.
- Kako lepa pesma - zaključila je ona.
(Telegraf.rs)
Video: Milica Todorović o raskidu sa Lazarom, pa spomenula Novaka i Jelenu Đoković
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Srbin
Milice,jel bi tiozda volela da taj ,umetnik, mozda i pisa po tebi?
Podelite komentar