![Jelena Karleuša Jelena Karleuša](https://xdn.tf.rs/2024/07/24/jelena-karleusa-670x447.jpg?ver=694915)
JK napravila paralelu između svetskih i balkanskih zvezda: "Masne trbušne plesačiče i plejbek reperi"
Pop diva Jelena Karleuša važi za nekoga čiji se glas daleko čuje i koja komentariše i oglašava se na brojne i aktuelne teme.
Sada je napravila razliku između svetskih i balkanskih zvezda.
- Svetska muzička industrija je odavno prestala da bude samo muzika. Apetiti publike su odavno postavili svetski standard veoma visoko - počinje Jelena u svom obraćanju na Instagramu, pa nastavlja:
- Svetske zvezde. Koje imaju brutalan pevački talenat i velike hitove. Uvek imaju i koncept i ideju svakog albuma. Kostime i koreografije i spotove i modni izraz i scenografije i specijalne efekte na koncertima i sve drugo što će publici dati utisak velikog truda i ulaganja. Njihovi izvođači pored apsolutnog muzičkog talenta imaju i tim ljudi koji osmišljava "pakovanje" i ideju svega onoga što se zove nadogradnja nečijeg talenta. Sve u cilju zadovoljenja ogromnih apetita i očekivanja publike.
- Balkan je po tom pitanju i dalje svetlosnim godinama iza svetskog standarda. Za razliku od svetskih zvezda. Balkanske zvezde možeš i da lepiš novčanicama od 50€ po čelu i dekolteu, a koncerte prave i polugluve masne trbušne igračice sa dve prskalice uz zvuke Tadžikistana i plejbek reperi sa lažnim satovima i kupljenim pregledima - dodaje Jelena.
- Nikada nisam pripadala takvom Balkanu i čitavu karijeru se trudim da promenim pravila koja kod nas vladaju. Smatram da sam izuzetno doprinela ozbiljnom pomeranju granica u muzičkom poslu na našim prostorima i da sam na sebe preuzela tešku ulogu hrabrog inovatora koji može da izdrži usporavanje i osporavanje sredine. Vreme će pokazati da li sam i kakav sam trag ostavila u mojoj borbi - zaključuje Karleuša.
(Telegraf.rs)
Video: Karleuša otkrila: Sa Duškom sam u fazi sporazumnog razvoda
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Нена
,,Специјалним ефектима" увек и свуда највише прибегавају они којима је само певање слаба тачка, зато спектаклом покушавају да забашуре све друге недостатке! Селин Дион, Мараја Кери, Лара Фабијан, без ланаца и катанаца , буке и халабуке привуку десетине хиљада на концерте, јер већина људи ипак од певача очекује да ПЕВА а не скаче као полугола луда Наста по сцени!
Podelite komentar
Ha,ha
Pa jel ova svesna svoje nesvesti,"zvezda" koja nema veze sa pevanjem,sve na plejbek,i ona nekom soli pamet.
Podelite komentar
Vodolijax
Ali Jeco ti vrištiš kroz nos dok pevaš.....
Podelite komentar