Lepa Brena uživa na Azurnoj obali: Nazdravlja šampanjcem u Monte Karlu, a od pogleda "zastaje dah"

Balkanska zvezda Lepa Brena širom sveta poseduje luksuzne nekretnine u kojima često boravi, a sa suprugom Bobom trenutno uživa u Monte Karlu odakle se sada oglasila.
Brena često posle napornog radnog perioda u kojima održava koncerte, uzme malu pauzu i sa Bobom pobegne iz zemlje.
Njih dvoje u više gradova imaju i nekretnine, a trenutno uživaju na Azurnoj obali.
Kadrove sa luksuzne destinacije Brena je podelila na svom Instagram profilu gde se pohvaila uživanjem u produktima svog rada.

Ona je objavila sliku sa terase jednog restorana na samoj obali Monte Karla na kojem je uz zrake sunca uživala i u čaši penušavog vina.
Podsetimo, pevačica je nedavno objavila pogled iz stana koji poseduju u Monte Karlu, a prizor je pravi raj za oči.
(Telegraf.rs)
Video: Marija Šerifović poslednja stigla na prvo snimanje ZG posle Sašine smrti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dik
SAD je Montekarlo, juče Majami☹️😏😒 Dosta brate BRENO!!!!
Podelite komentar
&
Bilo je ovaca za šišanje sad uživaj.😜
Podelite komentar
Zola
Još malo pa nestalo
Podelite komentar