![Ana Grozdanović Ana Grozdanović](https://xdn.tf.rs/2024/02/02/ana-grozdanovic-001-670x447.jpg?ver=171084)
Natalna karta mlade političarke, Ane Grozdanović, vam otkriva kakva je budućnost očekuje
Mlada i uspešna političarka, članoca Glavnog odbora "SPS-a", Ana Grozdanović već godinama unazad temeljno gradi svoju političku karijeru, stepenik po stepenik, na sebi svojstven način - zbog čega ju je narod i zavoleo.
Kako je veoma popularna i voljena, prvenstveno u svom gradu, ali i u čitavoj zemlji, astrološkinja Jasmina Mitorvić odradila je natalnu kartu i otkrila nam kakava je budućnost očekuje.
Aleksandra Ana Grozdanović - Podznak Rak, Mesec u Jarcu. Sunce u Biku.
- Ona je veliki empata koji se zalaže za druge ljude i svoj narod. Veoma odgovorna, disciplinovana i posvećena, često preuzima odgovornost i za druge ljude. Radije će učiniti drugima nego se boriti za sebe. Njena planeta Mesec u Jarcu govori o uspehu u karijeri, posebno u državnim strukturama. Poziciju i uspeh postiže upornim radom i trudom. Kako je planeta u konjukciji sa Neptunom govori o politici i učešću u političkim i vladinim organizacijama. Ima jako dobar aspekt sa Saturnom iz desetog polja, polja karijere, pa ujedno joj i sedma i deseta kuća daju poziciju i veliku vidljivost i popularnost.
- Takođe, ovaj aspekt će joj doneti konstantan napredak ali uz dosta prepreka i upornosti. Ukoliko ostane disciplinovana i strpljiva zauzeće visoke funkcije u oblasti kojom se bavi. Kako su joj šesta i deseta kuća u znaku Strelca i Ribe to joj daje komunikaciju i saradnju sa strancima i inostranstvom kroz posao kojim se bavi. Vladar ovih kuća, koje simbolizuju radno mesto i polje profesije jeste Jupiter u Strelcu gde sam je odmah pitala da li je završila pravo, što joj odlično leži, te otuda zanimanje za bilateralne saradnje i naglasila sam da joj je povoljno međunarodno pravo. Ona je osoba koja treba da predstavlja most između naše zemlje i stranaca. Odlična je za tu oblast, ali i svaku funkciju koju bude dobila izvršavaće sa istančanim osećajem za pravdu i zakon. Najizazovniji aspekt koji ima u svom horoskopu jeste kvadrat između Sunca i Urana na nultim stepenovima.
- Kako je Sunce vladar njene kuće komunikacije a Uran simbolizuje razne političke organizacije, pokrete i ideologije, ona se žestoko zalaže i bori protiv lažnih autoriteta i onih u koje ne veruje. Zbog toga je možemo povezati sa kontroverznim izjavama gde će privući kako istomišljenike tako i potencijalne neprijatelje. Mora biti oprezna kome veruje jer ima sklonost idealizaciji i posvećenosti nekim višim ciljevima za dobrobit drugih koji će nailaziti na otpor onih koji ne podržavaju takvu filozofiju. To svakako ne znači da ne treba da ide u tom pravcu već da sledi svoj put. Ova i sledeća godina su joj veoma značajne za postizanje velikog uspeha u karijeri. Prvi put ima svoj Saturnov povratak koji će joj aktivirati polje uspeha u profesionalnom smislu.
Inače, Ana je rođena 21.4.1995 godine u Nišu, a Pravni fakultet je završila u istom gradu. Dok nije postala političarka, Ana je zarađivala tako što je plela kikice i šminkala, a onda je rešila da pomaže ljudima i pošla put politike.
(Telegraf.rs)
Video: Vlado Georgijev usred koncerta donirao svoj klavir devojčici iz muzičke škole Stanislav Binički
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
dara
Ovo neko finansira na mesecnom nivou 🙄
Podelite komentar