Milijana se razgolitila na jahti: Kondukterka našla 23 godine starijeg dečka, pa otišla na luksuzno putovanje
Bivša rijaliti učesnica Milijana Bogdanović postala je popularna nakon što je u rijaliti ušla sa pola veka starijim penzionerom Milojkom, a nakon venčanja se i razvela od njega i navodno našla malo mlađeg dečka, sada samo 20 godina starijeg.
Ona se nakon rijaliti karijere zaposlila kao kondukterka, a kako se spekulisalo ona je navodno i našla dečka, opet starijeg, ali samo 20 godina od nje.
Iako ne objavljuje slike s njim, na njenom profilu danima kači provokativne slike sa mora u bikiniju i pokazala izazovno telo.
Ona je nekoliko dana uživala u okolini popularnog ostrva Sveti Stefan, a slike sa jahte koje je objavljivala posebno su skrenule pažnju.
Podsetimo, Milijana se proslavila se učešćem u rijalitiju “Parovi”, a nedavno je otkrila da se zaposlila u gradskom prevozu kao kondukter.
Naime, javnost je pamti kroz vezu sa pet decenija starijim Milojkom Božićem (78), kao i sa oženjenim pevačem Ivanom Gavrilovićem, a nedavno se pisalo da ima novog dečka koji je 23 godine stariji od nje.
(Telegraf.rs)
Video: Željko Samardžić na koncertu izveo ženu na binu pa zapevao "Pokaži mi šta znaš"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mare
Luksuz.......Pretpostavljam Sutomore privatan smestaj
Podelite komentar
Рус
Znači i ova u Elitu ulazi..
Podelite komentar
Milos
🤣🤣🤣🤣🤣🤣pa sledeci jos stariji posto kod njene qeneracije nema prodju...fujjjjj ljiqavija od svih staraca.
Podelite komentar