![Sloba Radanović Sloba Radanović](https://xdn.tf.rs/2023/07/25/sloba-670x447.jpg?ver=294171)
"Sve se svodi na korist i foliranje": Sloba Radanović žestoko udario na prijateljstva na estradi
Pevač Sloba Radanović putem Instagrama sa svojim fanovima često deli savete, kritike, ali i stavove koji ponekad naiđu i na osudu mnogih.
Tako je sada poznati pevač zamolio fanove da mu postave pitanja na koja će on u storijima odgovarati.
Jedno od pitanja bilo je:
- Ima li prijateljstva na estradi?
- Ima, ali su retkost. Sve se svodi na foliranje neke bliskosti. Uglavnom, ko je popularan, svi bi da mu budu prijatelji. Kad neko padne, ti isti prijatelji ga zaborave. Čast izuzecima, ali su vrlo retki - napisao je pevač, pa dodao:
- Uglavnom se svodi na jednostranu ili obostranu korist.
(Telegraf.rs)
Video: Radanovićeva leži u Slobinom zagrljaju i milo ga gleda dok joj on peva "O Jelena, Jelo, Jelena":
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nikola
Za Kijonog fana: Da li postoji nenormalnija osoba od Kije Kockar? Zena i dalje o Slobi! Napisala da je Vareriy Filatov (imate kod nje na tviteru objavu,stavila emoji ZEKE ...i snimak na kom je napisala da je Valeruy Filatov..pa stavila i emoji DUGE-znak za pripadnike LGBT zajednice! Inace,Valeriy Filatov je naziv nekadasnjeg Slobinog facebooka,sto je ona obznanila svojevremeno u svojoj knjizi.
Podelite komentar
Vanja
Nasi Sloba i medena Jeja ubedljivo najbolji na estradi.
Podelite komentar
Pamela
Slobooo volim te
Podelite komentar