![Mihajlo Veruović Vojaž Tamara Kujačić Instagram Mihajlo Veruović Vojaž Tamara Kujačić Instagram](https://xdn.tf.rs/2023/08/31/vojaz-1-670x447.jpg)
Devojka objavila fotku Vojaža iz kreveta: Posteljina izgužvana, a on na sebi nema ništa
Mihajlo Veruović Vojaž već neko vreme uživa sa novom devojkom Tamarom Kujačić.
Iako se ne oglašava često o ljubavnom životu i ne objavljuje zajedničke fotografije sa svojom partnerkom, ona sada nije odolela a da ne pokaže kako se provode.
A provode se u krevetu! Tamara je objavila sliku Vojaža kome se vidi samo gornji deo tela i to dok leži, a na sebi samo ima skupoceni sat.
On je gledao u telefon, a ono što se prvo primeti na krevetu je izgužvana posteljina.
![Vojaž Vojaž](https://xdn.tf.rs/2023/08/31/t-460x0.jpg)
Ovo se svakako neće dopasti brojnim Vojaževim obožavateljkama, ali čini se da on uživa u ljubavi sa novom devojkom.
Podsetimo, ekipa Telegrafa ekskluzivno ih je snimila na poznatoj plaži u Crnoj Gori,
Poznati muzičar je Tamaru odveo u VIP deo poznate plaže, na kojem je uslov za ulazak da se potroši minimum 200 evra.
Po izlasku sa plaže držali su se za ruke, a bili su u pratnji nekoliko muškaraca. Snimkom koji smo napravili demantovane su sve priče o Vojažovoj navodnoj vezi sa Đinom Džinović, pošto je jasno da među njima nema ničega.
Inače, ovo je prvi snimak Vojaža sa devojkom nakon dve i po godine, koliko ima od raskida s pevačicom Anđelom Ignjatović Breskvicom.
(Telegraf.rs)
Video: Ekskluzivno: Snimak Vojaža sa novom devojkom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Deki
Boze kako li je samo posteljina zguzvana ako je lezao neko na njoj?
Podelite komentar