Karleuša u "nebeskoj" kombinaciji od 4.430 evra: Jedan detalj na njoj je poslednji trend ove sezone
Pop diva Jelena Karleuša neprikosnovena je kada je moda u pitanju, pa je tako i ovog puta u sasvim običnoj odevnoj kombinaciji za putovanje izazvala haos na mrežama zbog detalja koje je ponela na sebi.
Jelena je rano jutros otputovala u Evropu gde će ovog vikenda održati svoje koncerte, a svojim stajlingom za putovanje izazvala je pažnju.
Obučena od glave do pete, zakopčana čak do grla, Jelena je još jednom oduševila svojim smislom za modu i krajnje svedenim, ali "ubitačnim" stajlingom.
Osim duge bele haljine koja je pratila liniju njene izvajane figure, detalji kao što su jakna, naočare i torbica, posebno su skrenuli pažnju.
Naime, samo ova tri komada na njoj vrede čitavih 4.430 evra: jakna svetlo plave boje je komad poznate marke "Jacquemus" i njena regularna cena je 2.315 evra, torba koja je poslednji trend ove sezone je takođe komad iste marke i cena je paprenih 1.645 evra, a tu su i naočare čija cena je 380 evra.
Osim svojih fotografija, Karleuša je zaintrigirala i video snimkom na kojem je njena bujna zadnjica u prvom planu, ali i gde napominje da je krzno na jakni - veštačko.
Jelenino "nebesko" izdanje pogledajte u videu na početku teksta i galeriji u nastavku:
Video: Karleuša i Milica Pavlović zamešale i tverkovale Saši Kovačeviću: Sav se preznojio od vrelog plesa
(Telegraf.rs)
Video: "Moje mesto je kraj tebe": Marija plače dok gleda sina, zaustavila koncert i posvetila mu ove reči
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
ni brige
ni pameti
Podelite komentar
Bane
Zalaze se zabranu ubijanja zivotinja,protiv lovaca a nosi koznu jaknu i cipele od istih tih zivotinja
Podelite komentar
A. P
Nije ona ikona.
Podelite komentar