Ovakav stajling dosad niste videli: Brena obukla zelenu haljinu, a ispod nje virio korset sa cirkonima
Lepa Brena nastupila je sinoć u Beogradu, u "Nacionalnoj klasi", a publiku je oduševila svojim stajlingom.
Pevačica je pred nastup pozirala novinarima i fotografima, a sudeći po osmehu, bila je odlično raspoložena.
To je i pokazala kada je izašla na binu i zapevala, a gosti su do kasno u noć zajedno sa njom pevali pevačicine najveće hitove.
Brena je iznenadila i stajlingom, pa su mnogi oduševljeno komentarisali da izgleda odlično.
Ona je za beogradski nastup pripremila nesvakidašnji izgled, zelenu dugu haljinu sa dubokim izrezom, a dekolte je svima zapao za oko. Ispod jednog dela haljine virio je korset obložen cirkonima. Sve to upotpunila je ljubičastim cipelama, dok je kosu vezala u rep, a na licu je imala naočare za sunce.
Kako je Brena izgledala, pogledajte u galeriji u tekstu.
Video: I mi bismo, Breno! Pevačica uživa na jahti u Crnoj Gori
(Telegraf.rs)
Video: Žena Darka Lazića u javnosti sa ćerkom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
dasa
Cirkus kolorado
Podelite komentar
Vasko De Gama
Baba idi cuvaj unuke i ne blamiraj se !
Podelite komentar
Перагеније
Даје пример снајки?...
Podelite komentar