Spremamo veselje koje će trajati tri dana: Detalji svadbe Kaće Grujić i Gobeljića

   ≫ 
  • 9

Katarina Grujić i njen suprug Marko Gobeljić venčali su se prošle godine u krugu najbližih prijatelja i to samo nekoliko meseci pre nego što je njihova ćerka Katja došla na svet.

Par sada planira veliku svadbu za 500 zvanica, kojima će uskoro stići pozivnice, a slavlje će biti održano 2. juna.

Kako se navodi, sala hotela biće ukrašena pravim cvećem, i to od poda do plafona. Preovlađivaće bordo-zlatna kombinacija boja.

Mladenci su vodili računa o svakom detalju, pa će svi tradicionalni običaji biti ispoštovani.

Muzika je takođe ugovorena, a biće i trubača. Očekuje se cela estrada, kao i zvanice iz sveta sporta i politike.

- Jedva čekam da napravimo svadbu za naše prijatelje, jer smo opštinsko venčanje upriličili u krugu porodice prošle godine. Kako dolikuje, spremamo veselje koje će da traje tri dana. Želeli smo da naša ćerka, kruna Markove i moje ljubavi, bude deo ovog slavlja i da imamo jednu lepu porodičnu uspomenu - rekla je Kaća za Kurir.

(Telegraf.rs)

Video: Vlado Georgijev intervju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Vulf

    16. april 2022 | 01:50

    Pa da,sve romske svadbe traju po nekoliko dana....

  • bg

    16. april 2022 | 06:31

    Prejaka vest,citaj napredna srbijo

  • Mishel

    16. april 2022 | 09:39

    Na koga sve Crvena zvezda baca pare, pa nije ni cudo sto su u dugovina do guse!!! Bolje da su zasadili neko drvo na tom delu terena na kome on igra!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA