Aleksandra Prijović bez trunke šminke: Evo kako izgleda neispavana i u opuštenom izdanju
![Aleksandra Prijović Aleksandra Prijović](https://xdn.tf.rs/2021/07/27/aleksandra-prijovic-460x0.jpg?ver=604583)
Popularna pevačica Aleksandra Prijović vratila se danas u popodnevnim satima, 26. marta, u Beograd, sa nastupa koji je sinoć održala u Nemačkoj.
Aleksandra se na aerodromu pojavila u farmerkama i beloj rolci, bez trunke šminke na licu, vidno raspoložena i nasmejana, iako je, kako je otkrila, prethodne noći spavala samo dva sata.
Sa Aleksandrom nije bio njen suprug Filip Živojinović, a kako je istakla, niko joj nije pravio društvo u avionu već je spavala.
- Filip ne ide sa mnom na nastupe. U avionu mi niko nije pravio društvo, spavala sam sve vreme - rekla je pevačica za Blic.
Kada je pokušala da uđe u auto shvatila je da je zaključan, pa se kroz smeh obratila svom vozaču:
- Hoćeš li mi otključati da uđem?
(Telegraf.rs)
Video: Mina Vrbaški upozorila na prevare sa dojavama fudbalskih utakmica
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Miqla
Bez trunke sminke al zato sa kilo plastike 🤣🤣
Podelite komentar
Mina
Haha sa naocarima I izdaleka I jedno 180 sati rada plasticnih hirurga.. dobro važi
Podelite komentar
Goca
I sa pune dzepove para
Podelite komentar