Marija izašla iz porodilišta: Objavila emotivnu sliku sa sinom i bitnom osobom u životu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Goga
O lepa, prelepa Marija, neka je živ i zdrav, srećan i veseo, a muž uopšte nije bitan, retkost je sada čuti da je neko dobar muž, uživaj maro sa svojim sinom.
Sava
Do kada mislite reciklirati tu ,,epopeju" o kovidu,.trudnoci i vakcini?! Ili zelite da naucimo napamet!!
Msm
Jbt o čemu se radi,što pisete toliko o ispod prosečnoj glumici?