
Drugoplasirana učesnica "Zadruge 4" Milica Kemez navodno je bila na "remontu" pred ulazak u "Zadrugu 5".
Ona je odlučila da svojim izgledom privuče pažnju u poslednjoj sezoni rijalitija, pa je navodno sada pukla 4.000 evra kako bi se sredila i izgledala kako želi.
- Milica je potpisala ugovor sa čelnicima Pinka da ponovo uđe u Zadrugu, pa želi da izgleda savršeno kada se pojavi pred kamerama. Zamolila je producente da joj daju malo vremena da ode na neke estetske zahvate i oni su pristali - rekao je neimenovani izvor za "Informer" i dodao:
- Smanjivanje nosa je platila 2.500 evra, a još oko 500 je dala na zatezanje lica. Inače, ovo joj nije prvi put da ide pod nož. Pre nekoliko godina je operisala grudi, a posle Zadruge 3 je takođe smanjivala nos. Ipak, nije bila zadovoljna rezultatima, pa je rešila da ga opet koriguje.
Milica će navodno pred ulazak u rijaliti nadograditi kosu.
- Za to je izdvojila 1.500 evra. Pored toga, pojačala je treninge u teretani kako bi zategla telo, tako da će vrlo brzo biti spremna da zablista u rijalitiju - rekao je izvor.
Kako Milica sada izgleda, pogledajte u galeriji u nastavku:
Video: Zorica u suzama: Vodim kući Milicu Kemez, imaće sve što imaju i moji sinovi
(Telegraf.rs)
Video: Jelena Đukić, bivša žena Tragača posetila groblje na njegov rođendan
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ljubica
Sad će da iskamči nameštaj
Podelite komentar
😁
Pa svakako izgleda lepse,samo da ne preteruje dalje od ovoga!
Podelite komentar
Zoka
Bila je ok i bez toga, bolje iznutra da se menja onako negativna, ljubomorna, pateticna.
Podelite komentar