Aleksandra Prijović kao žena-mačka! Utegla se u kožni korset, ne znaš gde da gledaš, dole ili gore
![Aleksandra Prijović Aleksandra Prijović](https://xdn.tf.rs/2021/03/21/aleksandra-460x0.jpg?ver=299996)
Popularna pevačica Aleksandra Prijović "zapalila" je sve provokativnim izdanjem žene-mačke.
Aleksandra je nakon duže pauze zbog pandemije prvi put nastupala i to pred novosadskom publikom, a za tu priliku se skockala od glave do pete, i to veoma izazovno.
Pevačica je na sebi imala duboke kožne čizme, takođe crni kožni top koji je uparila na sortsem u istoj nijansi, a mnogi komentarišu da izgleda kao "žena-mačka".
"Goriš!", "Vau, izgledaš predivno", "Nikad provokativnija, odlično ti pristaje ova kombinacija", "Prava si žena-mačka", "Sve lepša i sve zgodnija", "Kakva bomba!", neki su od komentara.
Aleksandra je blistala u ovom izdanju, a sudeći po reakcijama na društvenim mrežama, mnogima se dopada ovo pevačicin provokativan stajling.
Među onima koju su komentarisali Aleksandrinu objavu bila je i Lepa Brena koja joj je uputila srculenca i emotikone vatre.
Video: Aleksandru Prijović iznenadili trubači pred kućom: Ona u crvenoj haljini zaigrala uz njihov ritam
(Telegraf.rs)
Video: Mina Vrbaški upozorila na prevare sa dojavama fudbalskih utakmica
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Baba
Kad dodje posle nastupa kod Filipa i izuje cizme tesko njemu🤣🤣🤣
Podelite komentar
Vodolijax
Šta znači dobar marketing i ubacivanje u određenu porodicu.....ja ne znam njene pesme ali stalno čitam prija ovo prija ono.......Boro vrati se u Srbiju i pali motore Ribljoj čorbi.....
Podelite komentar
Pitam se
Sta bi od onako lepe devojke? Plastika učini da ne liči na sebe.
Podelite komentar