Anastasija u liftu pokazala stajling za šetnju: Na ruci ima torbu od čak 2.345 evra
Mlada pop zvezda Anastasija Ražnatović (22) uvek se oblači u skladu sa svojim godinama i veoma primereno.
Iako nije neko ko se hvali imetkom i brendiranom garderobom, nemoguće je ne primetiti da svaki komad koji ona odabere i te kako košta.
Tako je i ovog puta fanovima pokazala svoj autfit za šetnju, a pored kožne, crvene jakne i farmerki, na ruci je imala torbu od krokodilske kože.
Torba koju Anastasija nosi je iz poslednje kolekcije poznatog brenda YSL, a na sajtu istog stoji da košta 2.750 dolara, odnosno 2.345 evra.
Anastasijin stajling dopao se fanovima, koji su je obasuli komplimentima.
"Prelepa", "Tako treba da se ponaša i oblači prava dama, bravo", "Tebi sve lepo stoji", samo su neki od komentara fanova.
Video: Anastasijina guza pod vodom u nikad bližem kadru: Oh, grize?
(Telegraf.rs)
Video: Maja Marinković i Taki Marinković prvi put posle teške operacije: Stigli u crnini, ona krije lice
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Jelena
Baš lepo to je sad najbitnija vest za narod koji u većini slučajeva nema hleba da jede,sramotno što uopšte o tome pišete.
Podelite komentar
🦂
Devojka učila, ima dobro plaćeno radno mesto i može sebi da priušti torbu od dve i po hiljade evra.
Podelite komentar
Raska
AJDE!!!
Podelite komentar