![Jovana Joksimović, Toma Zdravković Jovana Joksimović, Toma Zdravković](https://xdn.tf.rs/2021/01/07/jovana-joksimovic-toma-zdravkovic-460x0.jpg)
Dragan Bjelogrlić i Željko Joksimović za ulogu u filmu o životu legendarnog Tome Zdravkovića angažovali su i suprugu popularnog pevača, Jovanu Joksimović.
Voditeljka emisije "Uranak" na K1 televiziji u filmu tumači novinarku, što je i sama otkrila u svojoj novogodišnjoj emisiji.
- Meni je Bjela u jednom trenutku rekao da piše ulogu za mene, jer im u filmu treba novinarka. Pitala sam da li igram neku poznatu, a on je rekao: "Nepoznatu, ali nemoj da brineš". Došla sam na snimanje uzbuđenja i srećna. Videla sam odmah da mi je malo teksta. Željko je sve vreme mudro ćutao i bodrio me, a onda sam shvatila da se pojavljujem svega deset sekundi - rekla je Jovana.
Voditeljka je snimala svoje scene sa glavnim glumcem Milanom Marićem, koji igra Tomu, i to u studiju u Krnjači, gde joj je bio gost u novogodišnjem programu.
- Bio sam i ja uzbuđen što snimam scene s Jovanom. Kad sam došao na snimanje, hteo sam da s njom odradim probu. Kažu mi: "Jovana uči tekst ceo dan". Postavila mi je nekoliko pitanja u filmu. Nije njena uloga je tako mala uloga, ali dobro - rekao je Marić.
Jovana je na priznala da joj je bilo teško da govori napisani tekst.
- Gluma je toliko težak posao... Trebalo je da budem neko ko ja nisam. Ne znam kako se glumci posle snimanja vraćaju sebi - konstatovala je voditeljka.
Video: Jovana Joksimović kaže da ona i Željko sebi godinama nisu ništa kupili
(Telegraf.rs)
Video: Mina Vrbaški upozorila na prevare sa dojavama fudbalskih utakmica
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Heh
Da bi bio glumac nekad je trebalo da imaš talenat, a danas da budeš supružnik...
Podelite komentar
Zmaj.
Super.Eto djeco ne morate više učiti da bi upisali Akademiju i da bi je završili, budite prijatelj prijatelja i eto uloge.
Podelite komentar
Nenad
Ma gluposti,ona da glumi u filmu,a toliko imamo glumica koje bi da rade svoj posao
Podelite komentar