Aca Lukas (52) veliki je prijatelj Cece Ražnatović, a kako nam je rekao, iako sada nije toliko blizak sa Jelenom Karleušom, misli da je ona dobar čovek, a smatra i da je sukob ove dve pevačice besmislen.
Aca je je kroz smeh istakao da bi od pomirenja Jelena i Ceca imale više koristi, nego sada kada nisu u dobrim odnosima, i da bi priča o tome svima bila zanimljiva.
- Iskreno da kažem, voleo bih da se pomire! Čak mislim da bi to bilo dobro i za njih (smeh). Nekako, vesti o tim njihovim suđenjima prolaze pored nas, nisu više interesantne. Mislim da bi spektakularnija priča bila da se pomire sada - počeo je priču je Lukas za Telegraf Jetset.
Pitali smo Acu da li će pomirenje Jelene i Cece, ako do toga nekim čudom ikada dođe, značiti da je on umešao svoje prste, a pevač nam je otkrio da će ih pozvati da zajedno gostuju kod njega u emisiji i da ukoliko dođu, neće se mešati u to da li će zakopati ratne sekire.
- Nikada neću biti posrednik nikome, jer ja ne želim da meni neko popuje, niti da me pita zašto i sa ovim dobar, sa ovim nisi. To kažem kao svoje mišljenje, možda čak i poslovno, mislim da bi to bilo bolje i za karijere. To bi bila frka neviđena. Voleo bih da ih pomirim, zato što bih imao korist od toga (smeh), kad bi htele da dođu kod mene u emsijiu - istakao je Lukas.
- Ne moraju da se pomire... Da sede i da pričaju, ja ću da pričam i sa jednom i drugom. To ni bilo top, ne bi bilo tuče, ne bi bilo svađe. Možda ću to i da ih pitam - rekao je pevač.
- Zvaću ih ponaosob, naravno, ali bi bila dobra fora kada bi htele da dođu zajedno... Voleo bih, to bi sa neke strane bilo baš ineteresantno i dobro. Mislim da je sukob besmislen generalno. Cecu mnogo volim i prijatelj sam njene porodice dugogodišnji i tu nema spora. Ne dam na nju i na njenu decu pogotovo, to je moja obaveza kao prijatelja porodice - dodao je folker.
- Mislim da je besmisleno da se svađaju, mislim da bi bila dobra fora da se pomire i to u mojoj emisiji (smeh) - zaključio je Lukas.
(Telegraf.rs)
Video: Dan državnosti proslavljen u Cirihu: Generalni konzul Šaulić poslao snažnu poruku jedinstva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Stena
Ceca je dama za Karleusu. Pre svega kulturna i normalna. Zna da peva i cinjenice su da je narod voli. Sto se tice Karleuse poznata je samo po pljuvanju drugih, preko kreveta tj.Vranjesa i ovih par godina sto je u zvezdama granda , to nek ljubi Popovica dok je ziva inace sto se tice pevanja odavno bila tuzna i ruzna proslost
Podelite komentar
Sasa
Lukas vodi neku emisijuuu??? Pa njega pola ne razumes kad govori...
Podelite komentar
da
Karleuša je iskrena dok je Ceca lukava a inače ista priča .....
Podelite komentar