
Revolucija kod nas: Elena Kitić snimila spot, a sami možete da izaberete kakav će biti kraj
Nakon prvog uspešnog singla “Zabranjujem” sa nadolazećeg albima, mlada i talentovana Elena Kitić je izdala drugi singl pod nazivom “2000’s” (dvehiljadite). Ćerka našeg slavnog pevača uspešno gradi svoj put kao jedna od retkih r’n’b pevačica kod nas, a karijeru bazira isključivo na hitovima, bez pompeznih naslova i skandala.
Spot je režirao Ljubba koji već godinama niže uspehe i uvodi nove standarde, a prepoznatljiv je postao po spotovima kao što su “Limunada” , “Dodji mami” , “Brane mi te” , “Fatamorgana” , “Kamikaza”, “Biseri iz blata” kao i mnogi drugi.
- Čim sam čuo pesmu znao sam da spot treba da bude omaž dvehiljaditim. Prepun je motiva na kojima je cela moja generacija odrasla. Nostaličan je i vraća u detinjstvo. Želeo sam da ljudima bude lepo dok ga gledaju - naveo je režiser.
Obzirom da je ovo prvi interaktivni spot u kome gledalac ima priliku da sam izabere kraj, Ljubba objašnjava kako je do toga došlo:
- Nisam mogao da odlučim kako će se završiti i tako je nastala ideja da imamo dva kraja. Inovacije ponekad kreću iz nesigurnosti (smeh) - dodao je rešiser.
Pogledajte spot:
Video: Mile Kitić se pojavio kao gospodar ljubavi, pa prokomentarisao ćerkinu karijeru
(Telegraf.rs)
Video: Emotivni susret u garderobi: Koga je Milica Pavlović prvo zagrlila nakon koncerta u Hrvatskoj
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Lala
Joj joj ja biram kraj da prestanes da se baviis muzikom. (:
Podelite komentar
Pingvin
Ja biram Happy end :)
Podelite komentar
Kica
Mala je bombica.
Podelite komentar