![Zvezde Granda, Saša Popović, Jelena Karleuša Zvezde Granda, Saša Popović, Jelena Karleuša](https://xdn.tf.rs/2019/12/05/zvezde-granda-670x447.jpg)
Saša Popović đuskao sa Karleušom na sceni Zvezda Granda, a onda je Jelenu šljapnuo po guzi
U subotu nas očekuje nova emisija "Zvezde Granda", a u centru pažnje je ponovo bio žiri. Naime, gostujuća članica žirija prokomentarisala je da su pesme Jelene Karleuše izuzetne teške za pevanje, a onda se umešao Saša Popović.
- Šta ima tu - rekao je glasno Popović, i na urnebesan način izveo Karleušinu pesmu "Žene vole dijamante".
To nije bilo sve. Naime, Karleuša i Popović su izašli na scenu i počeli da đuskaju uz pomentu numeru. Saša je na kraju otišao korak dalje, i šljapnuo Jelenu po guzi.
Kako je to izgledalo, pogledajte na sledećem snimku:
Video: Karleuša se utegla u kombinezon, pa u krupnom kadru snimala guzu
(Telegraf.rs)
Video: Jovana Jeremić pisala srpskom milioneru, on javno pustio njenu glasovnu poruku! Oduvao je
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Realista
Zabava za praznoglavu sirotinju .
Podelite komentar
Misko
Za bolje I nije.
Podelite komentar
Niki
Polusvet.
Podelite komentar