Karleuša u provodu prvi put posle skandala! Izašla u roze haljini, pa ovim ljudima poručila da su joj najbolji prijatelji zauvek! (FOTO)
![Jelena Karleuša Jelena Karleuša](https://xdn.tf.rs/2019/02/16/clipboard01-460x0.jpg)
Jelena Karleuša izašla je u provod prvi put od izbijanja skandala čiji su glavni akteri ona i fudbaler Ognjen Vranješ, i to na rođendan bliske osobe.
Reč je o devojci koja je deo njenom tima, Jovani Dakić, koja je proslavila 33. rođendan, a Jelena se na proslavi pojavila u roze haljini, uskoj, ali potpuno zatvorenoj.
Sudeći po objavama Jelena se sjajno provela, a Jovani i Zoranu Birtaševiću, njenom PR menadžeru i najboljem prijatelju, uz fotografiju je poručila: "Najbolji prijatelji zauvek".
![Jelena Karleuša Jovana Dakić Zoran Birtašević Jelena Karleuša Jovana Dakić Zoran Birtašević](https://xdn.tf.rs/2019/02/16/clipboard02-460x0.jpg)
![Jelena Karleuša Jelena Karleuša](https://xdn.tf.rs/2019/02/16/clipboard04-460x0.jpg)
Ekipa je nakon večere i provoda u restoranu otišla u jedan beogradski klub u kojem je pevala Dara Bubamara.
"Daro, volimo te!", napisao je na svom Instagramu Jelenin prijatelj i PR menadžer.
![Jelena Karleuša Zoran Birtašević Aleksa Cokić Jelena Karleuša Zoran Birtašević Aleksa Cokić](https://xdn.tf.rs/2019/02/16/clipboard06-460x0.jpg)
VIDEO: Jelena Karleuša izbacila grudi, pa stavila pištolj u usta
(Telegraf.rs)
Video: Jovana priznala bez čega ne može dok je na skijanju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mrki
Morate i nju da razumete ,nije njoj lako ,nema nista gore na svetu nego kad te mozak izda .
Podelite komentar
Oskar
Jel' sa njom sve u redu?
Podelite komentar
Dis
Ma ona slika bez sminke joj je bruka ,da joj ne uzmes orah iz ruke .
Podelite komentar