Cecina deca NISU ZASLUŽILA da budu u medijima! Milan Vasić ŠOKIRAO izjavama o Veljku, Anastasiji i Aleksandri
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Janko
Milan je u pravu! - Ali on zaboravlja, da mi gladni ako ne procitamo sta rade bogati sinovi i kceri, ostanemo gladni. E kada saznam primera radi, da je Karleusa dala za cipele nekoliko hiljada evra, nama bude lakse i nismo vise gladni. Tako ti je to u ovoj zemlji ludaka.
Ljiljana Živkovič
Gosp.Vasiç svaka čast.Cecu obožavam ali su novinari prezetali sa uznemiravanjem njene dece a ova Prijovićka da nije uvatil ovog Filipa niko nebi ni čuo za nju a ovakp kada odvrneš slavinu ona curi i priča Filip Filip Brena Filip. Sramota.
Mila
Apsolutno je u pravu.Samo sto im nisu u tanko crevce zavirili a oni su potpuno nebitni.