Ona je zauvek izbačena iz Elite! Ostala bez šanse za 100.000 evra, a niko nije očekivao ovakvu reakciju

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Branka Knežević sinoć je završila svoje učešće u "Eliti", izgubivši šansu da se do kraja rijaliti sezone bori za prvo mesto i vrednu nagradu od 100.000 evra.

Voditelj Darko Tanasijević izveo je nominovane takmičare - Sanju Grujić, Marka Stefanovića, Sandru Obradović i Branku Knežević iz izolacije i odveo u salu, gde su igrali igricu. Nakon završetka igre, saopšteno je da je Sandra pobedila i da će joj glasovi publike biti duplirani.

Prema glasovima gledalaca, Sandra je imala čak 49%, Marko Stefanović 24%, Sanja Grujić 22%, dok je Branka sa 5% najmanje podrške morala da napusti "Elitu".

Po izlasku iz rijalitija, Branka je gostovala u studiju kod Dušice Jakovljević, gde je podelila svoje utiske.

- Ja sam odlično, drago mi je što sam ostala ovako dugo. Ovo je moj prvi rijaliti i osećam se odlično - poručila je Branka.

(Telegraf.rs)

Video: "U svađi smo!" Tanja Savić priznala da ne priča sa Mukijem

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA