Iz raspevane jugoslovenske prošlosti: Festival "Sarajevo 85" (PLEJLISTA)
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Tihi
Sluzio sam vojsku u Sarajevu. Meni su nepoznati ljudi cesto placali pivo u kafanama i kaficima. Volelicsu vojsku. Tada je u Sarajevu bilo oko 120 kafica, a u Beogradu 2. A muzika na sve strane.
Lala
Hvala na podsecanju. Da mladi ne poveruju koliko je tada bilo dobro. U nekoliko godina Olimpijada u Sarajevu, nagrade na filmskim festivalima (Kusturica), Bosna prvak Evrope u kosarci, dobrih pevaca u Sarajevu vise nego igde u Jugoslaviji (Slager sezone, Ilidza), privreda cveta (Energoinvest, UNIS, Sipad, TAS- Folksvagen Golf, Vranica.....)... Po meni nije bilo boljeg mesta za zivot.