![Hari Stajls Hari Stajls](https://xdn.tf.rs/2019/08/28/hari-stajls-670x447.jpg)
"Nadrogiran sam sebi odgrizao deo jezika, pokušavao sam da pevam dok je krv šikljala"
Nekadašnji član grupe "One Direction", Hari Stajls (25) povodom izlaska svog drugog albuma u intervjuu za časopis "Rolling Stone" progovorio je o svojoj karijeri, a onda detaljima iz svog privatnog života uspeo sve da šokira.
Hari je otvoreno priznao da konzumira narkotike, a posebno je istakao da je tokom stvaranja albuma koristio psihodelične gljive.
- Uzeli bismo gljive, legli na travu i slušali "Ram" Paula McCartneja na suncu - rekao je on opisujući kako stvara muziku.
- Kada smo uzeli drogu, ovde sam stajao i odgrizao vrh jezika. Pokušavao sam da pevam dok mi je krv šikljala iz usta. Gljive i krv, e to je naziv albuma - rekao je pevač i dodao da njegov novi album govori o "seksu i tugi".
![Hari Stajls, Harry Styles Hari Stajls, Harry Styles](https://xdn.tf.rs/2019/05/07/tan2019-5-7030105511-460x0.jpg)
Inače, u Velikoj Britaniji je ilegalno posedovati, proizvoditi i prodavati "gljive". U navedenoj zemlji, za posedovanje ove droge može se dobiti zatvorska kazna od 7 godina.
VIDEO: Zvezda serije "Seks i grad" godinama se borila sa alkoholizmom, a evo kako se izvukla
(Telegraf.rs)
Video: Dan državnosti proslavljen u Cirihu: Generalni konzul Šaulić poslao snažnu poruku jedinstva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
On
Ovaj na gornjoj, prvoj slici, isti Sloba Radanović ! Zbog toga sam i pročitao naslov, mada pomislih, gde bi on to radio !
Podelite komentar
Jelena
Lep dečko, šteta što ga droga ubija.
Podelite komentar
Predator
ŠAIM SE..
Podelite komentar