Da li prepoznajete zavodnika kojeg ljubi Monika Beluči, a za kojim su žene otkidale? (FOTO)
U Parizu je održana 23. po redu dodela "Lumije nadgrada". Jedna od glavnih zvezda ove manifestacije bila je italijanska glumica Monika Beluči, koja je bila u društvu jednog velikog zavodnika.
Da li možda znate o kome je reč?

Ako ne, evo i odgovora. Pored Monike Beluči nalazi se slavni francuski glumac Žan Pol Belmondo, koji ima 84 godine.
Glumom je počeo da se bavi davne 1956. godine, a proslavio se u filmovima "Novog talasa" šestdesetih godina prošlog veka. Svetsku slavu stekao je sedamdesetih igravši u akcionim ostvarenjima. Njegovim najpoznatiji filmovi su "Do poslednjeg daha" i "Čovek iz Rija". Više se ne bavi glumom.

Bio je dva puta u braku, sa Elodi Konstantin i Natali Tardivel.
Takođe, bio je u vezi sa Bondovom devojkom, glumicom Ursulom Andres, kao i sa italijanskom koleginicom Laurom Antoneli.

Podsetimo se kako je kao mladić izgledao Žan Pol Belmondo.
(Telegraf.rs)
Video: "U svađi smo!" Tanja Savić priznala da ne priča sa Mukijem
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
čarls bronson
Sjajna stara dobra vremena . Bioskop "20.oktobar" , Bebel , Alen Delon , Bad Spenser , Terens Hil, Čarls Bronson . Pre filma viršle sa senfom iz kioska , posle filma baklave i boza u "Ohridskom jezeru" . Sve je to nestalo , samo imam 40 godina više .
Podelite komentar
Rogozin
Bio i ostao smeker, i jedan od prvih glumaca koji je radio sve scene sam bez kaskadera. Sve u svemu Belmondo je ziva legenda.
Podelite komentar
rocco
Covek je svetska faca
Podelite komentar