IPAK NIJE KRAJ: Kaća i Bane planiraju svadbu!

  • 5

UMESTO RASKIDA VENČANJE: Pevačica Katarina Živković i njen dečko Bane Janković, nedavno su javnosti priznali da su raskinuli, da bi nakon par dana oboje to demantovali, a na opšte iznenađenje, par u planovima ima veliku svadbu.

Ni pevačica ni maneken nisu komentarisali prekid ljubavi, več su se na sav glas hvalili kako se vole i da sada planiraju veliko slavlje kojim će ozvaničiti svoju trogodišnju vezu.

- Sa našom vezom je sve u redu. Nismo raskinuli, ali želimo da stavimo akcenat na naše karijere, a ne da nas spominju samo zbog naše veze - rekla je Katarina, koja je u vezi sa Banetom još od 2009. godine.

- Svadba će biti još malo. Uspeli smo zajedno da sastavimo sedam dana u Budvi. Posle toga sam ja otišao u Budimpeštu na 15 dana da radim, a Kaća je nastavila sa promocijom novog albuma - ispričao je maneken za "Blic" i dodao da su on i Kaća razdvojeni samo kada rade.

(J. J./Blic)

Video: Vlado Georgijev usred koncerta donirao svoj klavir devojčici iz muzičke škole Stanislav Binički

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA