Džulijan Asanž u "Simpsonovima"
Osnivač "Vikiliksa" Džulijan Asanž dobio je svoju "ulogu" u jednoj od najpopularnijih televizijskih serija svih vremena - u "Simpsonovima".
Asanž se pojavljuje u jubilarnoj 500. epizodi "Simpsonovih", koja će biti emitovana na "Foksu" 19. februara, a u kojoj su Simpsonovi morali da se presele na novu adresu. Novom komšiji Homera i Mardž Simpson glas je posudio upravo Asanž, koji se trenutno nalazi u kućnom pritvoru u Velikoj Britaniji. Asanž uskoro pokreće i svoj tok šou.
(Telegraf.rs)
Video: "Kupila sam čizme za 280.000 dinara..." Seka Aleksić šokirala Veljka, njegova reakcija postala hit
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
zorziprofiler
Džulijan Asanž u “Simpsonovima” http://t.co/qZFacYiq
Podelite komentar