OKRŠAJ U SUDNICI: CECA: Trpela sam godinama Karleušine uvrede! KARLEUŠA: Neprijatno mi je što me tuži osoba koja je imala “nanogicu”!

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Milena
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • mabula

    27. oktobar 2012 | 02:18

    jeca zaboravila ćandu, pa bulatovića i još neke svoje drugare koji su odavno mrtvi. licimur do licimura.

  • blabla

    26. oktobar 2012 | 10:53

    Meni su vise interesantni komentari postenjacina koji osudjuju Cecu zato sto je makla lovu, a da su imali priliku isto bi uradili. S'jedne strane brinete o moralu a sa druge mozete da resite egzistencijalno pitanje svoje i svoje dece, pa i po cenu zatvora. Mislim da bi veliki br ljudi izabrao Cecin put!

  • ceca - fuj!

    25. oktobar 2012 | 15:19

    Karleuša je rekla samo istinu , a to sto narod podržava lopuze poput Cece , to je sramota! Ni Ceca ni Jeca nemaju veze sa pevanjem! Ajmo Srbijo , još par godina i nema te! Korumpirana gamad! Sumnjam da bih JA išao u kućni zatvor da smaknem toliku svotu novca... Ceca je ofucana lopuza jos je i seljanka! Treba je pljunuti u lice!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA